MASÁŽ TYPICAL
MASÁŽ TYPICAL

MASÁŽ TYPICAL

do 3 dnů
Výška 19 cm:

Masážní partnerská oboustranná matrace s paměťovou VISCO pěnou

Matrace masáž Typical je cenově dostupnou variantou matrací z líné visco-elastické pěny, která zajišťuje vysoký spánkový komfort. VISCO pěna se přizpůsobuje tvaru Vašeho těla v jakékoliv poloze a umožňuje Vám tak pohodlně odpočívat.

Potah

Matrace je opatřena snímatelným a pratelným potahem na zip. Snímatelný dvoudílný potah se snadno udržuje. Jeho vysoká prodyšnost omezuje výskyt plísní a přispívá tak k vysoké hygieně lůžka.

Horní strana (červená)

se skládá z liné pěny s paměťovým efektem a opatřená masážní 7 – mi zónovou profilací pro jemnou masáž pokožky, relaxaci a podpoření krevního oběhu. VISCO pěna vyniká svými ortopedickými vlastnostmi, kdy nevytváří protitlak a usnadňuje tak prokrvení, čímž napomáhá lepší relaxaci svalstva a pohybového aparátu. Matrace z líné pěny je také vhodná pro osoby dlouhodobě upoutané na lůžko.

Spodní strana (bílá)

druhá ložná plocha je tvořena polyuretanovou pěnou, která poskytuje potřebnou oporu při odpočinku. Tužší strana skvěle roznáší hmotnost a díky vyšší tuhosti polyuretanové pěny je vhodná pro milovníky tvrdšího poležení. Matrace je perfektně prodyšná a dýchá s Vámi.

3 050 Kč