twix typical
twix typical

twix typical

Na skladě
Výška 16 cm:

Luxusní 9 – ti zónová matrace ze studené pěny

Tato luxusní 9 – ti zónová matrace je vyrobená ze studené pěny bez použití lepidel. Matrace má monoblokové jádro o vysoké objemové hmotnosti. Povrch jádra je speciálně upraven pro přísun čerstvého vzduchu a zvýšení komfortu při odpočinku. 9 – ti zónová konstrukce matrace vytváří ideální podmínky pro správné držení páteře.

Potah

Matrace je opatřena vysoce kvalitním antialergickým, snímatelným a pratelným potahem na zip. Potah je vhodný pro astmatiky, alergiky a také má antibakteriální účinky.

Jádro

nabízí vrstvu HR pěny s výraznou 9-ti zónovou profilací povrchu, která zajišťuje správný a zároveň velmi kvalitní spánkový komfort. Fyziologické zóny jsou tvořeny speciálními příčnými i podélnými prořezy, které zajišťují dokonalé odvětrávání a optimální podporu těla. Matrace je děrována vertikálně, ale i mezi jednotlivými vrstvami, takže je velice prodyšná, prodlužuje se její životnost a splňuje maximální požadavky na hygienu. Díky kvalitnímu odvětrávání nedochází k přehřívání lidského těla a člověk se probouzí svěží a odpočatý do dalšího dne.

 

 

4 200 Kč